Bekijk het programma van de Eredivisie-clubs in de voorbereiding
Een overzicht van de oefenwedstrijden die de Eredivisie-clubs richting het seizoen 2024/25 afwerken. In dit artikel worden ook alle uitslagen en doelpuntenmakers bijgehouden.
OEFENWEDSTRIJDEN AJAX
Datum | Wedstrijd | Tijdstip/ uitslag |
---|---|---|
20-jun | Eerste training Sportpark De Toekomst | N.v.t. |
5-jul | Ajax-PEC Zwolle | 0-1 |
9-jul | Ajax-STVV (Bel) | 18.30 uur |
13-jul | Ajax-Rangers FC (Sch) | 16.00 uur |
15-07 t/m 19-07 | Trainingskamp Wageningse Berg | N.v.t. |
18-jul | Ajax-Al Wasl (VAE) | 18.30 uur |
19-jul | Ajax-Olympiakos Piraeus (Gri) | 15.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN ALMERE CITY FC
Datum | Wedstrijd | Tijdstip/uitslag |
---|---|---|
22-06 | Eerste training | N.v.t. |
28-06 | Almere City FC-FCSB (Roe) | 1-2 |
Hansen | ||
07-07 | Go Ahead Eagles-Almere City FC | N.n.b. |
12-07 | SC Heerenveen-Almere City FC | N.n.b. |
16-07 t/m 23-07 | Trainingskamp Turkije | N.v.t. |
18-07 | Konyaspor (Tur)-Almere City FC | N.n.b. |
22-07 | Samsunspor (Tur)-Almere City FC | N.n.b. |
26-07 | Borussia Dortmund Onder-23 (Dui)-Almere City FC | N.n.b. |
02-08 | Almere City FC-Le Havre (Fra) | N.n.b. |
OEFENWEDSTRIJDEN AZ
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
24-jun | Eerste training | N.v.t. |
28-jun | AZ - AEK Athene (Gri) | 6-0 |
Van Bommel, Zeefuik, Buurmeester, Mijnans, Van Brederode, Kasius | ||
6-jul | AZ - FC Nordsjaelland (Den) | 15.00 uur |
20-jul | AZ - KV Kortrijk | 14.00 uur |
24-jul | AZ - Aris Thessaloniki | 18.30 uur |
27-jul | AZ - Atalanta (Ita) | 15.00 uur |
31-jul | AZ - Le Havre AC | 19.00 uur |
3-aug | Stoke City (Eng)-AZ | 15.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN FEYENOORD
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
01-07 | Eerste training | N.v.t. |
06-07 | FC Dordrecht-Feyenoord | 14.30 uur |
13-07 | Feyenoord-RC Genk (Bel) | 13.00 uur |
20-07 | Feyenoord-Cercle Brugge (Bel) | 13.00 uur |
22-07 t/m 27-07 | Trainingskamp Oostenrijk | N.v.t. |
28-07 | Benfica (Por)-Feyenoord | 20.30 uur |
31-07 | Feyenoord-AS Monaco (Fra) | 19.30 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN FORTUNA SITTARD
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
29-06 | Eerste training | N.v.t. |
06-07 | Fortuna Sittard-Helmond Sport | 13.00 uur |
12-07 | Fortuna Sittard-SV Elversberg (Dui) | N.n.b. |
16-07 | Fortuna Sittard-FC Dordrecht | 18.30 uur |
20-07 | VfB Stuttgart (Dui)-Fortuna Sittard | N.n.b. |
25-07 | Fortuna Sittard-Borussia Mönchengladbach (Dui) | N.n.b. |
01-08 | EVV-Fortuna Sittard | N.n.b. |
02-08 | Fortuna Sittard-De Graafschap | 18.30 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN GO AHEAD EAGLES
Datum | Wedstrijd | Tijdstip/uitslag |
---|---|---|
26-06 | Eerste training | N.v.t. |
29-06 | ONS Sneek-Go Ahead Eagles | 1-7 |
Suray (2), Fernandes (2), Baeten, Saathof, Dirksen | ||
03-07 | Go Ahead Eagles-Telstar | 3-0 |
Tengstedt, V. Edvardsen, Stokkers | ||
07-07 | Go Ahead Eagles-Almere City FC | N.n.b. |
12-07 | Go Ahead Eagles-Union Sint-Gillis (Bel) | N.n.b. |
13-07 | AA Gent (Bel)-Go Ahead Eagles | N.n.b. |
17-07 | RC Genk (Bel)-Go Ahead Eagles | Besloten |
OEFENWEDSTRIJDEN FC GRONINGEN
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
29-06 | Eerste training | N.v.t. |
03-07 | GOMOS-FC Groningen | 0-9 |
Lien (2), Eggens (2), De Jonge, Duarte, Emeran, Rui Mendes | ||
06-07 | ASVB-FC Groningen | 14.00 uur |
08-07 t/m 14/07 | Trainingskamp Delden | N.v.t. |
10-07 | FC Groningen-FCV Dender (Bel) | Besloten |
13-07 | FC Groningen-Rot Weiss Erfurt (Dui) | 15.00 uur |
20-07 | FC Groningen-FC Emmen (2 x 60 min.) | 14.30 uur |
03-08 | FC Groningen-Heracles Almelo | 15.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN SC HEERENVEEN
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
29-06 | Eerste training | N.v.t. |
03-07 | Gaasterland/Sleat Regiocom.-Heerenveen | 0-9 |
Van Amersfoort (3), Nicolaescu, Van Ee, Al-Saed, Bierens, Rallis | ||
06-07 | SV Steenwijkerwold-SC Heerenveen | 15.00 uur |
09-07 | SC Heerenveen-FC Dordrecht | 18.45 uur |
12-07 | SC Heerenveen-Almere City FC | N.n.b. |
15-07 t/m 20/07 | Trainingskamp | Locatie n.n.b. |
19-07 | SC Heerenveen-PEC Zwolle | Besloten |
27-07 | SC Heerenveen-Rayo Vallecano (Spa) | 19.00 uur |
03-08 | Middlesbrough (Eng)-SC Heerenveen | 15.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN HERACLES ALMELO
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
24-06 | Eerste training | N.v.t. |
06-07 | Almelose selectie-Heracles Almelo | 14.30 uur |
13-07 | Heracles Almelo-FCV Dender (Bel) | 14.00 uur |
15-07-20/07 | Trainingskamp Billerbeck, Duitsland | N.v.t. |
19-07 | Preussen Münster (Dui)-Heracles Almelo | 18.00 uur |
26-07 | Heracles Almelo-Excelsior | VV Rood Zwart, 19.00 uur |
27-07 | Heracles Almelo-Umm Salal (Qat) | 14.30 uur |
03-08 | FC Groningen-Heracles Almelo | 15.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN NAC BREDA
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
6-jul | Madese Boys-NAC Breda | 17.00 uur |
9-jul | VV Bavel-NAC Breda | 19.00 uur |
13-jul | Unitas ’30-NAC Breda | 17.00 uur |
17-jul | NAC Breda-FC Eindhoven | 19.30 uur |
20-jul | NAC Breda-Excelsior | 14.00 uur |
22-07 t/m 27-07 | Trainingskamp Zeeland | N.v.t. |
23-jul | Zeeuws Elftal-NAC Breda | 19.30 uur |
24-jul | NAC Breda-OFI Kreta (Gri) | 19.30 uur |
26-jul | NAC Breda-Lierse SK (Bel) | N.v.t. |
30-jul | NAC Breda-Aris Saloniki | 19.30 uur |
3-aug | Sparta Rotterdam-NAC Breda | 13.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN NEC
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
28-06 | Eerste training | N.v.t. |
06-07 | Schouwse elftal-NEC | 14.00 uur |
17-07 t/m 24 juli | Trainingskamp in Oostenrijk | |
20-07 | NEC-Hertha BSC (Dui) | 16.00 uur |
27-07 | NEC-Olympiakos Piraeus (Gri) | 15.30 uur |
02-08 | NEC-Le Havre (Fra) | 19.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN PEC ZWOLLE
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
23-06 | Eerste training | 14.00 uur |
29-06 | SV Nieuwleusen-PEC Zwolle | 0-3 |
Reiziger, Morabit, Van den Berg | ||
05-07 | Ajax-PEC Zwolle | 0-1 |
Fontana | ||
09-07 | PEC Zwolle-Silkeborg IF (Den) | Besloten |
13-07 | PEC Zwolle-AC Horsens (Den) | 14.00 uur |
15-07 t/m 20-07 | Trainingskamp Epe | N.v.t. |
19-07 | SC Heerenveen-PEC Zwolle | Besloten |
26-07 | PEC Zwolle-De Graafschap | 19.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN PSV
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
01-07 | Eerste training | N.v.t. |
13-07 | PSV-Club Brugge (Bel) | N.n.b. |
15-07-21-07 | Trainingskamp Marienfeld | N.v.t. |
24-07 | PSV-FC Eindhoven | 20.00 uur |
27-07 | PSV-Valencia (Spa) | N.n.b. |
OEFENWEDSTRIJDEN RKC WAALWIJK
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
26-06 | Eerste training | N.v.t. |
29-06 | RKC Waalwijk-Regioteam Waalwijk | 8-0 |
Margaret (3), Cleonise (2), Oukili (2), Vroegh | ||
06-07 | RKC Waalwijk-FC Den Bosch | 13.00 uur |
13-07 | RKC Waalwijk-OH Leuven (Bel) | 14.30 uur |
29-07-03/08 | Trainingskamp Delden | N.v.t. |
OEFENWEDSTRIJDEN SPARTA ROTTERDAM
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
29-06 | Excelsior ’20-Sparta Rotterdam | 0-6 |
Verschueren (2), Clement, Eerdhuijzen, Brym, Oufkir | ||
03-07 | VV Nieuwenhoorn-Sparta Rotterdam | 0-8 |
Brym (2), Neghli (2), Oufkir, Nassoh, Reith, Triep | ||
06-07 | Excelsior Maassluis-Sparta Rotterdam | 14.30 uur |
13-07 | ADO Den Haag-Sparta Rotterdam | 14.00 uur |
19-07 | Roda JC Kerkrade-Sparta Rotterdam | Besloten |
27-07 | Willem II-Sparta Rotterdam | 13.00 uur |
03-08 | Sparta Rotterdam-NAC Breda | 13.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN FC TWENTE
Datum | Wedstrijd | Tijdstip/uitslag |
---|---|---|
19-06 | Eerste training | N.v.t. |
22-06 | Stevo-FC Twente | Geannuleerd |
28-06 | FC Twente-Motherwell (Sch) | 2-2 |
D. Rots (2) | ||
06-07 | FC Twente-Sint Truiden (Bel) | 14.00 uur |
12-07 | FC Twente-FC Nordsjaelland (Den) | 12.00 uur |
15-07 t/m 21-07 | Trainingskamp | |
24-07 | Schalke 04 (Dui)-FC Twente | 18.30 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN FC UTRECHT
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
23-06 | Eerste training | 14.00 uur |
29-06 | USV Elinkwijk-FC Utrecht | 2-4 |
Min (2), Romeny, Jensen | ||
06-07 | FC Utrecht-Silkeborg (Den) | Besloten |
12-07 | FC Utrecht-STVV (Bel) | Besloten |
18-07 | FC Utrecht-Al-Rayyan (Qat) | 14.00 uur |
27-07 | FC Utrecht-RC Lens (Fra) | Besloten |
01-08 | FC Utrecht-Venezia (Ita) | 19.00 uur |
OEFENWEDSTRIJDEN WILLEM II
Datum | Wedstrijd | Tijdstip |
---|---|---|
01-07 | Eerste training | 14.00 uur |
06-07 | RKDSV-Willem II | 14.30 uur |
09-07 | Willem II-Quick Boys | 19.00 uur |
13-07 | FC Dordrecht-Willem II | 14.30 uur |
20-07 | Willem II-Lommel SK (Bel) | 14.30 uur |
23-07 | Willem II-Roda JC Kerkrade | Besloten |
27-07 | Willem II-Sparta Rotterdam | 13.00 uur |
31-07 | Willem II-Helmond Sport | Besloten |
03-08 | Bristol City (Eng)-Willem II | 15.00 uur |
Dit overzicht wordt gedurende de zomer bijgehouden. Aanvullingen? Mail naar nieuws@vi.nl of laat een reactie achter in de comments.
Bekijk hier al onze video's
Om mee te kunnen praten, moet je ingelogd zijn met je VI-account.
Login